MATES PLAZA HAKKINDA

Mates Otomotiv Misyonu

Mates Plaza Yenibosna

Mates Otomotiv sektöre yüksek kaliteli, kullanışlı, konforlu ve ekspertizi yapılmış 2. el otomobilleri, uygun ödeme koşullarıyla sunmakla birlikte, yaşam, çevre ve ticaret şartlarına ve etiğine uygun olarak büyümeyi ve otomotiv sektörü içerisinde lider olmayı hedefler. Mates Otomotiv müşterilerine ekspertizleri yapılmış ikinci el araçlarla birlikte samimi, dürüst bir iş ilişkisi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sunar.

Mates Otomotiv Vizyonu

Görevimiz, Türkiye Pazarına ekspertizleri yapılmış kalite seviyeleri yüksek, garantili ikinci el araçlar ve bu araçlara verilecek hizmetleri sağlamaktır. Mates Otomotiv olarak, 2. el piyasasında lider olmayı hedeflemekteyiz.

Mates Otomotiv Değerleri

Müşteri Odaklılık; müşteri ilişkilerinin, iş hayatının temeli olduğunu iyi biliriz. Bizim için her zaman müşterimiz ön planda, her zaman haklı, her zaman değerlidir.

Çalışkanlık ve Dürüstlük

Müşterilerimiz, iş ve çözüm ortaklarımızla ilişkilerimizde bu iki kavrama büyük önem verir, mesleki ahlak ve etiği tüm değerlerden üstün tutarız. İlericilik; hedeflerimiz her zaman daha iyiyi, daha kaliteliyi sağlamak ve daha ileriye yönelmektir. Gelişim bizim için işimizin bir parçasıdır.

Disiplin ve Sorumluluk

Profesyonellik, markamızın temelidir. "İş" in her adımında daha iyiye gidebilmek için başarılarımız kadar hatalarımızı da kabullenir, kendimizi geliştirmekten vazgeçmeyiz.

İletişim

İletişim bir gelenek ve gerekliliktir. Bilgiyi ve yeniliği paylaşırız. Mates Otomotiv olarak biz bu değerleri herşeyden üstün tutarız ve gelişmeleri için çaba göstermekten vazgeçmeyiz. Bizler bir şirket olarak düşünür, bir bütün olarak hareket eder, bir bütün olarak gelişir ve ilerleriz. Başarımızın temeli, girişimci ve yenilikçi Mates Otomotiv ruhumuzdur. Biz başarırız.